فیلتر خصوصیات
نمایش هر صفحه

فقط نمایش کالاهای موجود:

رژگونه

هنگامی که مطالبی درباره اولویت‌های آرایش و لوازم آرایش صحبت می‌شود، به نظر می‌رسد که رژگونه اغلب در موارد آخر قرار می‌گیرد و مواردی مانند زیرسازی و رژ لب بیشتر توجه می‌شوند. هرچند که تاثیر این دو عامل در میکاپ مهم است، اما می‌خواهیم بر اهمیت داشتن گونه‌هایی صورتی و خوش‌رنگ تاکید کنیم. برای کمک به شما در داشتن گونه‌هایی برجسته و زیبا، نکات مهمی که باید هنگام خرید رژگونه و پالت رژگونه را در نظر بگیرید، در زیر آورده شده است.

می‌توانید رژگونه را بر اساس نوع پوست خود انتخاب کنید. رژگونه دارای انواع مختلفی مانند پودری، کرمی، مایع و غیره است. بهترین روش برای فهمیدن اینکه کدام نوع رژگونه با نوع پوست و نیازهای آرایش شما بهتر جواب می‌دهد، آزمایش و بررسی همه آن‌هاست.

رژگونه کرمی

رطوبت و ماندگاری بالایی دارد و تقریباً برای همه پوست‌ها گزینه‌ی عالی است. استفاده از آن آسان است و رنگ‌های زیادی را دارد. این نوع رژگونه، به صورت شاداب و جوان‌ به ظاهر شما کمک می‌کند. با این حال، برای پوست‌های چرب مناسب نیست.

رژگونه ژلی

بهترین گزینه برای تابستان و ایجاد درخشش طبیعی در صورت است. این رژگونه دوام بالایی ندارد و در پوست‌های تیره به خوبی خودش را نشان نمی‌دهد.

رژگونه پودری

دارای طیف رنگی زیادی است و خرید آن طرفداران زیادی دارد. در افرادی که منافذ باز زیادی دارند به خوبی جواب می‌دهد و قیمت پایین و مناسبی دارد. با این حال، ماندگاری فوق‌العاده‌ای ندارد و باید هر چند ساعت یکبار تمدید شود. اگرچه این نوع رژگونه در همه افراد به خوبی جواب می‌دهد، اما افرادی که پوست صافی ندارند باید مراقب استفاده از آن باشند.

رژگونه مایع

گزینه‌ی مناسبی برای افرادی هست که به دنبال گزینه‌ی با ماندگاری بالا هستند و در عین حال در هر فصلی می‌تواند برای آن‌ها معجزه کند. این نوع رژگونه در طول روز روی پوست می‌ماند و درخشندگی طبیعی را به شما می‌بخشد. رژگونه مایع، برای انواع پوست‌ها مناسب است.

در کل، برای خرید رژگونه و پالت رژگونه، می‌توانید بهترین گزینه را با توجه به نوع پوست، نیازهای آرایشی و سلیقه‌ی شخصی خود انتخاب کنید. برای بهترین نتایج، بهتر است همه‌ی انواع را آزمایش کرده و به گونه‌ای انتخاب کنید که برای شما بهترین جواب را می‌دهد.

انتخاب رژگونه بر اساس رنگ پوست

انتخاب رنگ رژگونه بر اساس رنگ پوست باید به دقت انجام شود. در ادامه بهترین رنگ رژگونه برای انواع مختلف پوست توضیح داده شده است:

پوست‌های خیلی تیره:

رنگ‌های صورتی و هلویی برای این نوع پوست مناسب نیستند. بهتر است افراد با پوست‌های خیلی تیره از تناژهایی مانند آلبالویی، زرشکی، مارونی و حتی قرمز استفاده کنند. همچنین، باید برای ایجاد طبیعی‌ترین حالت ممکن از بافت مات استفاده کنند.

پوست‌های تیره:

در این نوع پوست، رنگ‌های نارنجی و اجری مناسب هستند. تناژ گرم همان چیزی است که باید این دسته از افراد هنگام خرید رژگونه به دنبالش بگردند.

پوست گندمی:

افراد با پوست گندمی باید به دنبال رنگ‌هایی با تناژ صورتی، نارنجی‌های روشن و برنزه بگردند. رژگونه‌های کرمی و مات هم بهترین گزینه برای این نوع پوست هستند.

پوست روشن:

رژگونه‌های براق در کنار کمی صورتی با تناژهای خنک‌تر برای این نوع پوست مناسب هستند. رنگ‌های زیبا و گلگون هم باید با آن‌ها ترکیب شوند تا طبیعی به نظر برسند.

رژگونه زدن متناسب با فرم صورت

برای رسیدن به بهترین نتیجه در رژگونه زدن، باید فرم صورت خود را بشناسید و متناسب با آن اقدام کنید:

صورت کشیده:

برای افرادی که دارای صورت کشیده هستند، قلم موی رژگونه را از طرف لاله گوش به سمت استخوان گونه به صورت افقی بکشند.

صورت بیضی:

برای افرادی که دارای صورت بیضی هستند، رژگونه را روی استخوان گونه و خط لبخند بزنند.

صورت گرد:

برای افرادی که دارای صورت گرد هستند، رژگونه را زیر استخوان گونه بزنند.

صورت لوزی:

برای افرادی که دارای صورت لوزی هستند، رژگونه را روی استخوان گونه بزنند.

صورت مربعی:

برای افرادی که دارای صورت مربعی هستند، رژگونه را در دو طرف استخوان‌های گونه بزنند.

کیفیت رژگونه

هزینه بالا ممکن است وسوسه‌ای باشد، اما باید به این نکته توجه داشت که هزینه پایین همیشه کیفیت پایین را نشان نمی‌دهد. برای رسیدن به نتیجه بهتر، بهتر است به سراغ مارک‌های شناخته شده و قابل اعتماد بروید؛ چرا که این مارک‌ها دارای استاندارد کیفیت بالایی هستند که برای حفظ اعتبار خود باید آن را حفظ کنند. با خرید از یکی از این مارک‌ها از یک فروشگاه آنلاین معتبر، می‌توانید از کیفیت بالای رژگونه اطمینان حاصل کنید.

معرفی بهترین برندهای رژگونه

در جستجوی بهترین برندهای رژگونه، می‌توان به آمیتیس، دایانا آف لاندن، کالیستا، پیررنه، ایدون، یور و آموتیا اشاره کرد.

قیمت رژگونه

در حال حاضر، بازار رژگونه های داخلی و خارجی با برندهای مختلف و انواع مختلف، برای سلیقه‌ها و کاربردهای متفاوت، پربار و پررونق است. قیمت رژگونه‌ها تا حد زیادی به برند سازنده آن بستگی دارد و برندهای مطرح اروپایی و ایرانی معمولاً محصولاتی با کیفیت بهتر، اما با قیمت بالاتر به بازار عرضه می‌کنند.

خرید آنلاین رژگونه

اکثر فروشگاه‌های آنلاین لوازم آرایشی، رژگونه های مختلفی را به فروش می‌رسانند. با این حال، همیشه بهتر است از فروشگاه‌هایی با اعتبار و معتبر مانند هایلند بیوتی خرید کنید. به این ترتیب، می‌توانید از کیفیت محصول اطمینان حاصل کرده و در صورت نیاز به تعویض یا بازگشت محصول، به راحتی اقدام کنید.

نمایش بیشتر >
}