داستان Bioderma از لیون فرانسه، در سال ۱۹۷۰ میلادی آغاز می شود. در آن سال بود که داروساز فرانسوی به نام ژان نوئل تورل، تصمیم میگیرد با کمک کارشناسان برجسته در زمینه های زیست شناسی و پوست، دست به یک ابداع جدیدی بزند و کالایی را برای پوست تولید نماید که در آن زمان، همانند آن اختراع نشده بود. او با این تفکر، نام برند خود را از ترکیب کلمات Biology & Dermatology برداشت،که بعد از یکسری تغییرات، نام نهایی محصولات را به بایودرما (Bioderma) یعنی “زیست شناسی در خدمت پوست” تغییر داد. بعد از آغاز به کار برند بایودرما، او اولین محصول خود را با نام  شامپو Nodé  که برگرفته از کلمه ” NO-DEtergence” بوده است، برای این محصول انتخاب کرد. هدف او از ابداع شامپو نود، شستن موهای کثیف بدون وارد نمودن فشار به موها بوده است. این شامپو، علاوه بر تمیزی موها، نرمی و فیبر و پوست سر را نیز حفظ می کند. سال ۱۹۸۵ را می توان یک درام نوین در حوزه بهداشت و مراقبت از پوست دانست؛ چرا که در آن سال، کمپانی بایودرما بعد از هشت سال تولید و فروش اولین محصول خود در داروخانه ها، به تولید محصولاتی که مرتبط با مراقبت از پوست و مو بوده است، پرداخته بود. بایودرما با توسعه فرمول ها و فرمولاسیونی که در حوزه سلامت پوست بود، توانست محصولی با کیفیت که مورد تایید بسیاری از متخصصین پوست است، را تولید نماید. با اختراع چنین محصول با کیفیتی، یک نوآوری عظیمی در برطرف کردن بیماری های پوستی در حوزه سلامت را بدست آورد. با ابداع چنین محصولی، ارتباطات برند بایودرما با داروخانه ها از قبل بیشتر شد و مصرف کنندگان محصولات بایودرما دیگر افراد عادی نبودند و با هدف بهبودی از بیماری خود، خرید خود را انجام می دادند.

لابراتوار درماتولوژی بایودرما مستقر در لیون فرانسه، با همکاری نزدیک متخصصان پوست و مراکز تحقیقات معروف، توسعه یافت؛ و با توجه به ارائه مشاوره در حوزه دارویی و تامین نسخه‌های پزشکی، توانست جز بهترین هادر لابراتورهای منتخب متخصصین پوست شود و در سال ۱۹۹۲، به صورت مستقل به کار خود ادامه دهد. محصولات بایودرما، با توجه به نیازهای کامل پوست و با بهره‌گیری از مولفه‌ها و عملکردهای خاص مکانیسم‌های زیست‌شناختی طبیعی، و با بهره‌گیری از مولکول‌های طبیعی موجود در پوست، خالص‌ترین مواد اولیه را انتخاب می کند تا بدین‌سان مقاومت پوست را افزایش دهد. محصولات بایودرما برای انواع پوست ها اعم از پوست خشک، پوست چرب، پوست مختلط، پوست حساس و همچنین برای پوست هایی که در مقایل نور شدید هستند،محصولات با کیفیتی را ارائه داده است.

 

معرفی محصولات بایودرما

همانطور که اشاره شد، محصولات بایودرما برای پوست، مو و بدن، کالاهایی تولید کرده که با دانستن کارایی هرکدام با توجه به لیبل درج شده روی هر محصول می توان نوع آن را تشخیص داد. برای تشخیص هر محصول بایودرما باید لیبل ها را بشناسید که در ادامه آن ها را معرفی می نماییم:

لیبل فتودرم (Photoderm): این لیبل بر روی کالاهایی درج شده که  عموما پوست، در معرض نور خورشید قرار گرفته و جهت حفاظت در مقابل اشعه های UVA/UVB می باشدضد آفتاب های بایودرما با SPF 50 یکی از این نمونه ها است.

لیبل سنسی بیو (Sensibio): این لیبل را عموما بر روی محصولاتی که مناسب پوست های حساس، پوست های قرمز و یا پوست هایی که نیاز به آبرسانی دارد، می توانید مشاهده کنید که رنگ این کالاها، قرمز و سفید است.  کرم های روشن کننده پوست بایودرما، کرم دور چشم بایودرما و آبرسان H2O بایودرما، نمونه ای از محصولات می باشد.

لیبل هیدرابیو (Hydrabio): این برچسب که معمولا کالاهایی آبی رنگ نیز دارد، برای تمامی پوست ها، حتی پوست های حساس و پوست هایی که خشکی زیادی دارند، مناسب است. افرادی که دارای استرس زیاد هستند یا در معرض آلودگی هوا قرار می گیرند یا در فضایی که هوا سرد است، بهترین گزینه است. انواع سرم ها، تونیک ها، کرم ضد افتاب روزانه بایودرما، کرم مرطوب کننده بایودرما و غیره که دارای این لیبل باشند، نمونه ای از ان است.

لیبل آتودرم (Atoderm): این لیبل را بر روی محصولاتی که مناسب برای پوست هایی که حساسیت دارند یا بسیار خشک هستند، می توانید مشاهده نمایید. که نمونه ای از آن، کرم های آتودرم بایودرما، ژل بایودرما و.. است. رنگ لیبل هیدرابیو، سفید و آبی می باشد.

 

فیلتر خصوصیات
نمایش هر صفحه
}