Menu

Customer Club

هایلند کارت پلاتینیوم

:
  • استفاده رایگان از 986 لانژ فرودگاهی در دنیا با یک نفر همراه
  • استفاده رایگان از CIP و ترانسفر فرودگاهی داخلی
  • امتیاز نقدی ایران کارت مختص هتل های داخلی : 100 درصد (تا سقف 600 هزار تومان)

امتیاز نقدی هایلند  کارت در رستوران و مراکز خرید

هایلند کارت طلایی

:
  • استفاده رایگان از CIP و ترانسفر فرودگاهی داخلی
  • امتیاز نقدی هایلند کارت مختص هتل های داخلی : 100 درصد (تا سقف 300 هزار تومان)

امتیاز نقدی هایلند کارت در رستوران و مراکز خرید

هایلند کارت نقره ای

:
  • امتیاز نقدی هایلند  کارت مختص هتل های داخلی : 35 درصد (تا سقف 300 هزار تومان)

امتیاز نقدی هایلند کارت در رستوران و مراکز خرید

هایلند کارت آبی

:
  • امتیاز نقدی هایلند کارت مختص هتل های داخلی : 25 درصد (تا سقف 300 هزار تومان)

امتیاز نقدی هایلند کارت در رستوران و مراکز خرید

معرفی کارت باشگاه مشتریان هایلند

کارت باشگاه مشتریان هایلند علاوه بر قابلیت های مهم تمام کارت های بانکی شبکه شتاب، ابزار سنجش امتیازات دارندگان کارت برحسب میزان خرید آن ها روی تمام درگاهای شبکه شتاب است. به این ترتیب دارنده ی کارت باشگاه از تمامی خریدهای خود در سراسر کشور حتی در درگاه های اینترنتی، امتیاز کسب می‌کند. بنابراین، از این کارت همواره استفاده نمایید .

امتیاز نقدی

در هریک از سطوح 4گانه ‏کارت باشگاه مشتریان، با خرید از طریق دستگاه‎های کارت‎خوان یا درگاه‎های پرداخت اینترنتی، درصدی از مبلغ خرید به عنوان امتیاز نقدی به شما اختصاص می‌یابد. علاوه‌ بر این در ازای خرید سرویس‌های ویژه باشگاه که شامل رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، مراکز تفریحی و ورزشی و... می‌شود، امتیاز نقدی بیشتری (تا سقف ۱۰۰ درصد) به شما اختصاص خواهد یافت. این امتیاز به صورت پول نقد به کارت شما واریز می‌شود. لازم به ذکر است امتیاز نقدی تنها به خریدهای شما از طریق کارت باشگاه اختصاص داشته و دریافت نقدی یا کارت‌به‌کارت شامل آن نمی‌شود.


امتیاز ارتقاء

با انجام تراکنش‌های خرید با ‌کارت باشگاه خود، امتیازاتی کسب می‌کنید. همچنین امتیازی نیز بابت موجودی و سپرده‌ای که در کارت خود دارید به صورت روزشمار کسب خواهید کرد. مجموع این امتیازات، امتیاز ارتقای سطح ‌کارت باشگاه شما را مشخص می‌کند این امتیازات، در یک دوره شش ماهه محاسبه می‏گردد‏. 
لازم به ذکر است که جهت ارتقا به سطح بالاتر ‎کارت باشگاه، مجموع دو امتیاز موجودی و امتیاز خرید می‏بایست به میزان تعیین شده برسند. امتیاز موجودی می‌تواند کسری یا کل امتیاز خرید را جبران کند اما امتیاز خرید نمی‌تواند امتیاز موجودی را جبران کند. در واقع حداقل میزان امتیاز موجودی باید کسب شود. پس از ارتقاء به سطوح بالاتر ‏کارت باشگاه در دوره ۶ ماهه بعدی اگر میزان امتیاز موجودی و امتیاز خرید از میزان تعیین شده کمتر باشد، مجددا به سطح پایین‌تر ‏کارت باز خواهید گشت.

  • میزان امتیازهای ارتقا و حد نصاب تعیین شده برای هر سطح در قسمت سطوح چهارگانه کارت‏ باشگاه آمده است.
  • امتیاز خرید تنها به مبالغی که از طریق ‏کارت باشگاه برای خرید صرف شده، اختصاص می‏یابد و دریافت وجه نقد از خودپردازهای بانکی و یا انتقال وجه کارت‌به‌کارت از طریق ‎کارت باشگاه مشمول امتیازهای خرید نمی‏شود.

 

مقررات و محدودیتها:

به تراکنش‌های صوری (بنا به تشخیص سامانه ایران‌کارت) امتیاز نقدی و امتیاز خرید تعلق نمی‎گیرد. (حذف شود)

مجموع خریدهای یک کارت بر روی یک درگاه خاص (اعم از پایانه فروش، پرداخت اینترنتی و...) ماهیانه تا سقف تعریف شده ذیل مشمول امتیاز خرید و امتیاز نقدی می‎شود و به خریدهای بیشتر، امتیازی تعلق نمی‏گیرد.


توجه

میزان امتیازهای اختصاص یافته، اعم از امتیاز خرید و امتیاز موجودی، از طریق پیامک اعلام می‌گردد. 
همچنین می‌توانید با مراجعه به پورتال ‏باشگاه مشتریان و ورود به پنل کاربری خود، به تمامی اطلاعات تراکنش‏ها، پیامک‏ها، امتیازهای اختصاص یافته و... کارت خود دسترسی پیدا کنید.