برند لهستانی اینگلوت در سال 1983 میلادی توسط وویچک اینگلوت در شهر پرزمیسی لهستان تاسیس شد. این شرکت آرایشی- بهداشتی هم اکنون یکی از تولیدکنندگان پیشرو در صعنت تولید محصولات آرایشی در دنیا به حساب می آید. اینگلوت همواره در تمام رویدادهای مرتبط با حوزه زیبایی و آرایشی بین المللی حضوری چشمگیر داشته است. این برند در رویدادهایی همچون نمایش های هفتگی مد در شهرهای مختلف، مسابقات و مجموعه های تلویزیونی و همچنین نمایش های موزیکال برادوی حضور داشته است که از میان آخرین فعالیت های این کمپانی لهستانی می توان به حضور در برنامه ها و پروژه های هنری سینمایی و همکاری در فیلم های پرطرفدار سینمای جهان اشاره نمود.

آغاز به کار برند اینگلوت

در سال ۲۰۰۶ میلادی فعالیت های بین المللی اینگلوت با افتتاح شعبه ای از فروشگاه این کمپانی در شهر مونترال کانادا آغاز شد. رشد و توسعه سریع این کمپانی لهستانی به حضور فعال اینگلوت در 600 فروشگاه مهم در بیش از ۷۰ کشور جهان انجامید. این فروشگاه ها در مکان های تجاری معتبری از جمله میدان تایمز، مرکز تجاری چلسی در نیویورک، دبی مال، وستفیلد لندن، پلازا کارسو در مکزیکو سیتی واقع شده است. 

اینگلوت میان جدیدترین دستاوردهای علمی و طیف رنگ های جذاب و زنده پیوندی جدید برقرار کرده است. این برند به لطف عرضه محصولات باکیفیت با طیف رنگ هایی بسیار متنوع توانسته است در میان رقبای خود جایگاه مناسبی به دست آورد. این رنگ ها شامل ۱۵۰۰ طیف رنگ می شود که حداقل ۴۰۰ طیف رنگ آن مخصوص محصولات آرایشی لب، ۶۰۰ طیف رنگ آن برای محصولات آرایشی چشم و بیش از ۳۰۰ طیف رنگ نیز به محصولات ویژه چهره پردازی اختصاص دارد. محصولات ناخن این برند نیز در ۴۰۰ طیف رنگ مختلف عرضه می شوند.

شاهکار برند اینگلوت، طراحی سیستمی به نام فریدِم است که این امکان را به مشتریان می‌دهد تا آزادانه پالت مورد نظر خود را با رنگ های مختلف سفارش دهند. علاوه بر آن، این برند توانسته است در حوزه تولید لاک های ناخن تحولی شگرف ایجاد کند. این محصولات آرایشی ناخن، متضمن حفظ سلامت و اکسیژن رسانی به ناخن‌ها است. در حقیقت هدف اصلی این برند از تولید این محصولات اکسیژن رسان به ناخن ها، بیشتر تضمین سلامتی است تا زیبایی. با اینحال نباید فراموش کرد که زیبایی هر چه بیشتر ناخن ها در گروی سلامتی آنهاست. 

اینگلوت همواره ارتباط تنگاتنگی با میکاپ آرتیست ها و مشاوران سرشناس بین المللی داشته است و از این طریق توانسته است بروزترین و زیبا ترین محصولات و رنگ ها را روانه بازار کند. این برند لهستانی با بهره گیری از مواد و ترکیبات اولیه درجه یک، محصولات باکیفیتی را تولید کرده است. اینگلوت همچنین در حوزه مراقبت های بهداشتی بانوان نیز محصولات بسیار خوبی را روانه بازار کرده است.گفتنی است که تمامی محصولات این برند از بهترین و باکیفیت ترین ترکیبات اولیه ساخته می شوند و با قیمت های مناسب نیز به بازار عرضه می گردند. محصولات آرایشی- بهداشتی اینگلوت در محدوده اتحادیه اروپا تولید می شود و ۹۵ درصد آنها نیز در مکان اصلی تولیدی این کمپانی ساخته می‌شوند.

فیلتر خصوصیات
نمایش هر صفحه
}