خانه عطرسازی Memo Paris، ارائه گر مجموعه ای از عطرهای هنری و مدرن است که با وفاداری به شیوه ها و ریشه های عطرسازی فرانسه، در سال 2007 و توسط یک زوج ماجراجو و دوستدار سفر، راه اندازی شد. داستان "مِمو"، پس از ملاقات John Molloy و Clara Molloy آغاز می شود. در این ملاقات، این دو متوجه می شوند که احساسات مشترک و دیدگاه های یکسانی در رابطه با سفر به نقاط بکر و ماجراجویی در سرزمین های دور دست دارند و بدین ترتیب، داستانه عاشقانه این زوج هنرمند و ماجراجو، با سفر به نقاط مختلف جهان، آغاز می شود. خاطرات و مشاهدات مختلف و فوق العاده ای که برای جان و کلارا در طول این سفرها حاصل شد؛ آنان را به فکر ثبت این لحظات شگفت انگیز و به اشتراک گذاشتن آن ها با سایرین می اندازد و این زوج، بهترین شیوه برای بیان این احساسات و خاطرات منحصربفرد را، استفاده از زبان رایحه می یابند. به منظور ارائه تصاویری بدیع و ارزشمند و خلق ترجمه های بویایی شگفت انگیز و بیاد ماندنی از سفرها و ماجراجویی های خود، جان و کلارا، با گروهی از طراحان هنری در زمینه عکسبرداری، فلیمسازی و طراحی به همکاری پرداخته و تجربیات و مشاهدات خود از این مکاشفات و مسافرت های هیجان انگیز را با این گروه از طراحان به اشتراک می گذارند تا تصویرسازی های معطر حاصل، ملموس ترین تصاویر از این خاطرات را به نمایش بگذارند.

Clara Molloy که یک نویسنده فعال در زمینه عطر و ادکلن است؛ عنوان Memo را با الهام از تمامی لحظات و خاطرات خود از سفرهای متعدد و متفاوت خود برای این مجموعه بر می گزیند. شهرها، فرهنگ های مختلف، تمدن ها و مکان های باستانی، سرزمین های ناشناخته و طبیعت بکر و وحشی، همه و همه در دفتر خاطرات و سفرنامه کلارا به ثبت رسیده اند و اکنون بعنوان یک منبع الهام منحصربفرد، در اختیار تیم طراح قرار داده شده اند. پس از شکل گیری طرح های مقدماتی و مشخص شدن فضاهی مورد نظر، عطرساز گزینه کار، مبتکر و خلاقی بنام Alienor Massene، بعنوان هنرمند عطرسازی که مسئول ساخت فرمول ها و ترکیب عطرهای خانه را بر عهده دارد؛ انتخاب شد.

کلارا و جان، در همکاری با گروه طراح و نیز هنرمند عطرساز، Alienor Massene، کار ساخت عطرهای ممو را در سال 2006 آغاز کردند و پس از طی فرایندی طولانی و ساعت ها کار و آزمایش بر روی ایده ها و طرح های مختلف، نخستین مجموعه از عطرهای این لاین عطرسازی در سال 2007 به جهان عطر معرفی شد. علاوه بر معرفی چندین مجموعه از عطرهایی نفیس و تحسین بر انگیز تا به امروز، خانه ممو، فعالیت های خود را در زمینه محصولات بهداشتی و روغن های معطر حمام و نیز ساخت عطرهای سفارشی توسعه داده است. در این بخش، نگاهی خواهیم داشت به عطرهای این خانه که در قالب پنج مجموعه ارائه شده اند.

فیلتر خصوصیات
نمایش هر صفحه
}