بر اساس گروه بویایی

ادوپرفیوم مردانه آمواژ اینترلود بلک آیریس 100 میل عطر مردانه AMOUAGE Interlude Black Iris

بارکد کالا: 701666315964 برای اطلاعات بیشتر بر روی بارکد کلیک کنید.
وضعیت موجودی: موجود
برند: آمواج
18,900,000 تومان
٪5 تخفیف
قیمت برای شما : 17,955,000 تومان
  •  
ارسال در 3 ساعت
  •  
گارانتی اصالت
  •  
امکان تعویض کالا
  •  
ارسال رایگان خرید بیش از 500 هزار تومان
ادوپرفیوم مردانه آمواژ اینترلود بلک آیریس 100 میل

Interlude Black Iris تازه ترین اثر درون گرایانه Amouage مخصوص مردان است. رایحه این عطر در عین حال که آشفتگی و کشمکش های بیرونی را در ذهن مجسم می کند، با استفاده خلاقانه از رایحه ریشه گل زنبق، کندر و صمغ درخت مر، حس اعتدال و آرامش درونی را نیز با خود به همراه می آورد. بوی خوش این عطر ترکیب موزونی از مهارت فنی و انسجام ساختاری است که زمان کوتاهی را جهت تأملات و مکاشفات شخصی به خود اختصاص می دهد تا بتواند با استفاده از کشمکش های بیرونی، توازنی درونی در فرد ایجاد نماید.

Interlude Black Iris Man ادوپرفیومی با رایحه تند و چوبی است که توسط Pierre Negrin طراحی شده و 25% از حجم آن را اسانس های روغنی معطر تشکیل می دهند.

هماهنگی و توازن در قلب این عطر طنین انداز است. رایحه دلپذیر ترنج، رزماری و برگ گل های بنفشه، یادآور تضادهای همیشگی است که با ترکیبی از رایحه کهربا، کندر و صمغ درختچه های سیستوس و مر روبرو و همراه می شوند. رگه هایی از عطر عصاره ریشه زنبق و وانیل نیز به قلب این ترکیب بی نظیر لطافتی دوچندان می بخشند. در نهایت بوی چرم، رایحه دود عود آگاروود (صمغ چوب درخت Aquilaria)، نعناع هندی، چوب صندل و چوب سدر به رایحه پایه این عطر، عمق و تار و پودی ماندگار می بخشند.

تفاوت این عطر با ادوپرفیوم INTERLUDE MAN

Interlude Black Iris همانند بازآفرینی یک شاهکار هنری با استفاده از مجموعه ای از رنگ های متفاوت، طراحی و ساخته شده و به کمک نت های جدید خود، جنبه های گوناگون اثر هنری اصلی (ادوپرفیوم Interlude Man) را لطیف تر می سازد؛ مانند تقابل و تعامل پیچیده ای میان آرامش غم انگیز رواقی از یک سو و نیروی پر شور مدفون در وجود انسان از سوی دیگر، که از اعماق درونی او رو به بیرون و به سوی روشنایی فوران می نماید.

Interlude Black Iris  در مقایسه با نسخه پیشین خود در سال 2012، تفاوت های آشکاری به نمایش می گذارد. نت‌های پونه کوهی و رزماری در این عطر کم‌ رنگ‌تر شده‌ و همراه با افزودن نت‌ های برگ‌ گل بنفشه، رایحه آغازینی را به وجود می آورند که اندکی درخشان ‌تر و مرطوب ‌تر به نظر می ‌رسد. علاوه بر این، رایحه ریشه گل زنبق به قلب این عطر لطافت کره مانندی افزوده و نقش مکمل رایحه وانیل را ایفا می نماید. در نهایت نیز حالت چوبی کلی رایحه این عطر، سریعتر به مشام می رسد.

نکته قابل توجه این که، هر دوی این عطرها Eaux de Parfum بوده و توسط طراح نامدار Pierre Negrin و با غلظتی شامل 25% اسانس های روغنی معطر ساخته شده‌ اند.

بطری و بسته بندی عطر

بطری شیشه‌ای کریستال اختصاصی Amouage برای عطرهای مردانه، این بار در رنگ های باشکوه و مسحورکننده آبی نیمه شب و طیفی از رنگ مشکی همراه با نشان روی بدنه و درپوشی به رنگ مفرغ که به یک نگین Swarovski به رنگ آبی کبود نیز مزین گردیده، عرضه شده است. بسته بندی این عطر به کمک ترکیب هیجان انگیزی از سایه های گوناگون رنگ آبی و در قالب نمایشی انتزاعی و مفهومی از وجود نظم در دل هرج و مرج و آشفتگی، زیبایی و غنایی دوچندان یافته است.

مراجع و منابع الهام بخش ساخت عطر

بازآفرینی یک شاهکار هنری

Interlude Black Iris Man با هدف بازآفرینی یک شاهکار هنری (ادو پرفیومInterlude Man) و افزودن ویژگی های جدید به آن، طراحی و ساخته شد. شاهکار هنری اصلی (Interlude Man)، شرایطی را فراهم می نماید که در آن رگه هایی از رایحه ریشه گل زنبق و سایر عناصر سازنده عطر، مانند رد قلم بر روی صفحه نقاشی، اثرگذارتر و پرنفوذتر می گردند. هدف خلاقانه سازنده این عطر این بود که جنبه‌ های گوناگون و کمتر شناخته شده ادوپرفیوم Interlude Man را برای همگان آشکار سازد.

تابلوی زنبق سیاه اثرGeorgia O’KEEFFE سال 1926

نقاشی بزرگ و از نمای نزدیکی که توسط O’KEEFFE از یک گل زنبق ترسیم شده، به گفته وی با هدف این بود که «حتی شهروندان پرمشغله نیویورکی را تشویق کنم تا زمان کوتاهی را صرف دیدن تصویری نمایند که من از گل ‌های گوناگون می ‌بینم.» شهروندانی که اغلب برخلاف او، مدت زمان زیادی را به گردش در چشم اندازهای طبیعی، اختصاص نمی دادند. این تصویر پر جزئیات از زنبق سیاه، به کمک طیف ظریفی از رنگ های گوناگون، ظرافت گلبرگ ‌های آن و رنگمایه های متفاوت آن ها را به نمایش می گذارد.

خصوصیات کالا
بارکد کالا 701666315964
حجم 100 میل
رایحه اصلی پودری, ادویه ای با طراوت
کشور مبدا عمان "عمانعمان
فصل پاییز, زمستان
مناسب برای شب
نت آغازی ترنج, گلبرگ گل بنفشه, گیاه رزماری "ترنجترنج "گلبرگ گل بنفشهگلبرگ گل بنفشه "گیاه رزماریگیاه رزماری
نت میانی ریشه زنبق زرد, کندر, صمغ مر, گل لادن, وانیل, کهربا "ریشه زنبق زردریشه زنبق زرد "کندرکندر "صمغ مرصمغ مر "گل لادنگل لادن "وانیلوانیل "کهرباکهربا
رایحه ماندگار چرمی, چوب آگار-عود, چوب صندل, نعناع هندی, سدر "چرمیچرمی "چوب آگار-عودچوب آگار-عود "چوب صندلچوب صندل "نعناع هندینعناع هندی "سدرسدر
نقد ، بررسی و نظر خود درباره این محصول را با دیگران در میان بگذارید.
  • برای ثبت نقد و بررسی ابتدا در وبسایت هایلند عضو شوید.
*
*