هایلایتر رژگونه

رژگونه سیاته مدل Glow-To Illuminating CIATE` Blush Glow-To Illuminating

بارکد کالا: 5060414316864 برای اطلاعات بیشتر بر روی بارکد کلیک کنید.
وضعیت موجودی: نا موجود
*
     
160,000 تومان
قیمت برای شما : 152,000 تومان
  •  
ارسال در 3 ساعت
  •  
گارانتی اصالت
  •  
امکان تعویض کالا
  •  
ارسال رایگان خرید بیش از 500 هزار تومان
رژگونه سیاته مدل Glow-To Illuminating

What it is:
A long-wearing, skin-brightening blush.

What it does:
Glow-To Illuminating Blush leaves any complexion with a healthy-looking flush of color that’s fused with a skin enhancing highlight. Each shade can be applied subtly for a barely-there look or it can simply be layered for more intense color.

What it is formulated WITHOUT:
- Parabens
- Sulfates
- Phthalates

What else you need to know:
The technique for dispersing the highlight into the blush makes each design completely unique; however, each Glow To Illuminating Blush contains the exact same amount of highlight and pigment. 

 

Suggested Usage:
-For glowing color, just swirl the brush into both the blush and highlight and apply directly to the apples of cheeks.
-For a gorgeous glow with a subtle hint of color, swipe just the area of the pan with the highest concentration of highlight.
-Tip: use it as an eyeshadow for a pretty pop of color.  

 

 

Charlotte Knight بنیانگذار برند Ciate می باشد. اساس و پایه این برند ، علاقه شدید و تصور ایشان به همراه رنگ ، ابتکار و نو آوری و همچنین اشتیاق و گرایش به متفاوت بودن را تشکیل داده است.

رؤیای ایشان در سال 2009 به واقعیت پیوست واین برند به یک برند جهانی آرایش و ناخن تبدیل شد.

تصور خلاقانه ، انرژی فراوان و اراده ایشان نه  تنها در محصولات ناخن تأثیر گذار بود، بلکه به طور کلی بر صنعت زیبایی تاثیر گذاشته است. اساس این برندمتناسب با نیاز بی پایان مشتریان خانم در سطح جهان رهبری شده است.

 Ciate درخواست های بی پایان از علاقه مندان به دنیای زیبایی در سطح جهان داشته است و آنها را تشویق می کند که با رنگ ها بازی کنند.

دختران سیاته بدون ترس، زیبا و بامزه هستند. آن ها در ترسیم رویای سیاته جویای رنگ ها و تکنیک های جدید دائما نگاه خود را بروز می کنند. ماموریت بیان شخصیت فردی آن ها این است که جاه طلبانه و بدون ترس به سمت معرفی زیبایی مختص به خود پیش روند. 
این امر را می توان در آرایش و سبکی که هر روز برای برند انتخاب می کنند دید. سیاته با شعار گسترش عشق، جذابیت و زندگی در جستجوی قدرت بخشیدن و قابل دسترس بودن قدرت آرایش در هر سطحی است. 
هدف سیاته امکان پذیر کردن آرایش در پشت صحنه یک فشن شوی بزرگ تا در صندلی عقب یک تاکسی با مهارتی که یک آرایشگر حرفه ای دارد می باشد. از همان آغاز در سال 2009 شارلوت نایت بنیانگذار برند سیاته راه را از یک متخصص ناخن تا تبدیل شدن به یک برند بین المللی که اشتیاق فراوان به تولید رنگ های جدید و خاص داشته با اراده طی کرده است. او با قدرت مثبت اندیشی، ناتوانی هایش را به توانایی و رویاهایش را به طرح تبدیل کرد. با چشم اندازی برای نوآوری در زیبایی او به سرعت به یک رهبر در صنعت مد تبدیل شد. 
کار در فشن شوها، حضور در عکاسی های مجلات و سالن های کاشت ناخن الهام بخش نایت در ساخت برند لوکس و حرفه ای سیاته بود که بتواند برای همه ی خانم ها گرایشی در زیبایی و آرایش باشد که از آن لذت ببرند. از این رو جای تعجب نیست که او برنده ی جایزه ی زنان Ones to Watch 2013 شد. 

ماموریت مشتریان اشاعه عشق و جرات بازی و زندگی با رنگ هاست. 
ماموریت برند تولید لوازم آرایشی جسورانه، زیبا و جالب است.

 

نقد ، بررسی و نظر خود درباره این محصول را با دیگران در میان بگذارید.
  • برای ثبت نقد و بررسی ابتدا در وبسایت هایلند عضو شوید.
*
*