آقایان

پرفیوم اکسترکت مردانه کورنیش دوق وله 125 میل CORNICHE D'OR Vole Extrait De Parfum 125ml M

بارکد کالا: 6262469025770 برای اطلاعات بیشتر بر روی بارکد کلیک کنید.
وضعیت موجودی: موجود
1,440,000 تومان
٪7 تخفیف
قیمت برای شما : 1,339,200 تومان
  •  
ارسال در 3 ساعت
  •  
گارانتی اصالت
  •  
امکان تعویض کالا
  •  
ارسال رایگان خرید بیش از 500 هزار تومان

کورنیش دوق نام منطقه ای در جنوب فرانسه با کوه هایی در مجاورت دریا که با نسیم روح نواز دریا صورتشان نوازش داده می شود و با لمس نـور خـورشید چون ذرات طلا به درخشش در می آیند. برند کورنیش دوق با ترجمان کتیبه ای از طلا در چنین فضای روح نوازی خلق شد و نام زادگاهش را به خود گرفت. برندی که در دل نام خود، نشانی از نیش دارد، سایه ای از برندهای نیش شد تا سخاوتمندانه، رایحه های لوکس را برای مخاطبان خاص پسند ارزانی بدارد.

شیشه ی این برند چون کریستالی تراش خورده، رازی در درون خود دارد که با باز شدن دری وزین به درخشندگی طلا، پرده از این راز برداشته می شود و وارد دنیایی از عطرهای گران قیمت و نایاب می شوی و خود را در بهشت کورنیش دوق می یابی.

درخشش شیشه های این برند با برق نگاه مخاطب تداعی کننده ی کوه های منطقه کورنیش دوق است که با پرتو نور آفتاب چون طلا می درخشند. در مقابل چشمان بیننده سه وجه تراش خورده ی شیشه، نمادی هستند از سه حس بینایی که مجذوب طراحی زیبا می شود، حس لامسه که درگیر لمس شیشه ای خوش ترکیب شده و در نهایت حس کنجکاو بویایی را به رایحه های خوش برمی انگیزاند. و در ضلع سایه نشین آن، سه وجه برای حس بی نظیر بودن، حس لوکس بودن و حس نایابی تراش خورده که لوگوی برند بر روی آن امضایی بر تایید این حکم است.

رایحه های گران قیمت این برند همگی الهام گرفته از عطرهای لوکسی هستند که به ارزانی در دسترس مردم قرار نمی گیرند و با همکاری بزرگان عطرسازی خلق شده اند.

نقد ، بررسی و نظر خود درباره این محصول را با دیگران در میان بگذارید.
  • برای ثبت نقد و بررسی ابتدا در وبسایت هایلند عضو شوید.
*
*